Bláznům patří svět! Díky za podporu Dílny U DUBU!


Kurzy, Moje tvorba, Uncategorized / Neděle, 16 června, 2019
Přátelé moji drazí, ještě jednou díky za včerejší keramicko-benefiční hot-summer párty ☀️
Řekla bych, že jsem včera zažila ten vzácný okamžik, KDYŽ SE KOMUNITA PROPOJUJE, PODPORUJE, TVOŘÍ A ROZŠIŘUJE O DALŠÍ LIDI.
 
Byla jsem napnutá, jak to všechno dopadne? Jestli vůbec něco vyděláme na prodeji benefičně malované keramiky, nebo jestli z výtěžku poplatím náklady na výrobu.
Ale za pokus mi to stálo ❤️ Ještě jednou děkuji všem dámám, které mě podpořily a přišly mi před Dnem otevřených ateliérů namalovat tu hromadu hrnečků a dalšího zboží.
 
 Jmenovitě děkuju:
🌺 Romaně Svíčkové
🌺 Zuzce Pípové
🌺 Terezce Černé
🌺 Romaně Scharmové
🌺 Verče Scharmové
🌺 Ivě Hrdličkové
🌺 Zuzce Zvěřinové
 
Přátelé, děkuji i sobě, že jsem blázen a chci mít svět hezčí. Děkuju sobě, že chci propagovat lásku k hlíně (jasně, opět to je jen zástěrka pro lásku k Matce Zemi). Děkuju sobě, že jsem se odvážila jít po pro mě zcela nevyšlapané cestě. Děkuju, že jsem dokázala v současné práci propojit svou minulou profesi a své dovednosti vkládám do světa keramiky. 

Když jsem včera večer spočítala výdělek z prodeje benefičně malovaného zboží, tak jsem se rozbrečela dojetím.

Dámy a všichni, kdo jste nakoupili! Pomohly jste mi přinést do kasy Dílny U DUBU částku 2x vyšší než, v jakou jsem doufala.
Takže náklady na výpaly atd. jsou pokryté. A mám krásný počin třeba na pořízení dalších malířských točen anebo bytelných dřevěných stolů anebo na zedníka (alespoň na pár hodin jeho práce). Teď to ale aktuálně tipuju na ty nové točny, ty by se nám moc hodily!
 
Prodalo se 29 hrnečků, 2 lahve, 4 misky, které vznikly v rámci benefičního malování. BEZ započítání částky na výpal, materiál, lidskou práci, to celé vyneslo 11 650 Kč. 
K tomu z prodeje mého malovaného zboží přidávám částku z prodaných hrnečků, džbánů a kachlí ve výši 4 350 Kč. 
Celkem, a znovu musím zopakovat, že jde o částku bez započítání nákladů na výpal, materiály a lidskou práci, to je totiž to, co toho věnuji já a moje kurzistky, jsme z prodeje benefičně malovaného zboží utržily rovných 16 000 Kč.   
Ves-mírně mě těší tyhle komunitní aktivity
Včera večer mi došlo, kolik z vás ke mě našlo cestu. Že mě pravidelně sledujete a znáte mě skrze Facebook a online svět. A teď jsme se potkali na živo a podali si ruce a online svět se stal světem normálním – skutečným, živým. Každý z vás si odnášel keramiku a v ní otisk mě a mých kurzistek a mých trochu nestandardních plánů a vizí.
Dojalo mě to, mám radost, protože po dvou letech vášnivě urputné práce, pokusů a omylů, úspěchů i přešlapů vidím, že to má smysl, že tohle baví vás i mě, že se vzájemně dokážeme podpořit.
Bláznům patří svět a dělají ho pro ostatní snesitelnější, to říká jeden můj přítel keramik. Tak ještě, že mám kolem sebe tolik dalších „bláznů“. Jedu teď na vlně blaženosti. Tak jestli se z toho dneska nevystřelím do ves-míru, tak se těším na další bláznivé počiny v Dílně U DUBU nebo kdekoliv jinde!
DĚKUJI!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *