Výtvarná dílna / pro ty, co se bojí | 5.5.

800,00

Výtvarná dílna pro dospělé, kde můžeme popustit svého vnitřního malého umělce a nechat ho zkoušet výtvarné techniky a především experimentovat. Pojďte rozvíjet kreativitu a rozpustit obavy z tvoření. Naším cílem je se uvolnit do tvorby. 


  • Termín: neděle 5. května od 10 do max. 13 hodin

Kurz je určen pro max. 6 lidí. Pomůcky jsou součástí kurzovného.

Není skladem

Kategorie: , , Štítky: , , ,

Popis

Volá vás tvorba a nejvíce kresba a malba? Ale vůbec netušíte, jak začít? Baví vás objevovat svět JINÝM způsobem? ALE ZÁROVEŇ SE BOJÍTE VZÍT TUŽKU I BARVY DO RUKY?

V neděli 5. května se s naší lektorkou výtvarných technik a skvělou průvodkyní ve světě barev podíváte na tohle téma: Destrukce jako cesta změna? aneb Krása v nedokonalost.

V tomto workshopu se společně podíváme na nedokonalost nejen v umění a prozkoumáme možnosti uchopení destruce a neúplnosti. Ačkoli se zdají tato témata těžká nebo až příliš neuchopitelná, pracovat s nimi budeme kreativní a zábavnou formou. Čekají na nás různé materiály a objevování nových cest k jejich kombinování.

Pojďte to zkusit trochu jinak a rozpustit své obavy a strachy v tvorbě. Přesně tak je zaměřený nový workshop, kde se v klidu a pohodě můžete ponořit do výtvarných technik a zkoušet je pod vedením lektorky propojovat.

Workshop KRESBY a MALBY pro začátečníky i pokročilé v kombinovaných technikách. Cílem našeho setkání je zastavit se a podívat do vlastního nitra na jeho barevné spektrum.


Workshopem vás provede lektorka výtvarných technik Kateřina Táborská.

Více o Kateřině Táborské

Kateřina Táborská, nová lektorka výtvarných technik našeho ateliéru, se dlouhodobě věnuje studiu kresby, malby, grafiky, videa až po tvorbu stop-motion animace. Ráda ukazuje, že umění a kreativita je člověku přirozená a je bez pravidel.

„U nás jsou zbořené všechny stereotypy o „krásném“ umění“. Hlavní je se něco naučit a při tom si to užít a vyčistit si hlavu. Z vlastní zkušenosti vím, že když zaměstnám ruce, zapojí se do práce i jiná část mozku. Mysl a tělo se uklidní a uvolní.

Mojí vizí je poskytnout vám bezpečný prostor pro probuzení vlastní skryté kreativní duše, kterou současná rychlá a hektická doba udusává do země.

Než jsem ale došla až sem, potýkala jsem se s vnitřními boji a také jsem ztratila lásku k umění a tvorbě samotné. Až postupně jsem začala chápat vztah mezi mnou a uměním. Hlouběji jsem se ponořila do zkoumání propojení emocí, našeho nitra a mysli a začala jsem tvořit intuitivně a podle svého aktuálního rozpoložení.“


Storno podmínky

V době od 60 dnů do 30 dnů před zahájením kurzu nebo workshopu je storno poplatek ve výši 30 % ceny kurzu nebo workshopu. Od 29. do 14 dnů před zahájením kurzu nebo workshopu je storno poplatek 50 % z ceny kurzu, 13 dnů až 8 dnů je storno poplatek 75 % z ceny kurzu. Méně než 7 dnů před zahájením kurzu nebo workshopu je storno poplatek 100 % z ceny kurzu.

Pokud se nemůžete zúčastnit kurzu / workshopu, můžete svou rezervaci postoupit jinému účastníkovi, kterého si zajistíte sámi. Vždy se snažíme o přátelskou domluvu.


 

 

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Výtvarná dílna / pro ty, co se bojí | 5.5.”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *