VERNISÁŽ jarních kurzů KERAMIKY, KRESBY a MALBY / pátek 30.6. od 18 hodin


Kurzy, Uncategorized / Pondělí, 26 června, 2023

Milí přátelé tvorby a našeho ateliéru, dovolte mi Vás pozvat na vernisáž kurzistů, kteří od jara chodili na dlouhodobé kurzy keramiky, kresby a malby v našem ateliéru.

V PÁTEK 30. června od 18 hodin v Ateliéru keramiky, kresby a malby si můžete prohlédnout jejich práce a ocenit pokrok, kterým naši kurzisté a kurzistky prošli.

K vidění budou práce z lekcí keramiky, kde se ve dvou skupinách učíme točit na hrnčířském kruhu a ve dvou skupinách, kde se tvoří keramika od stolu. Dále kresebné práce ze dvou skupin kurzů kresby a ze dvou skupin kurzů malby.

Po úvodním slově a poděkování za vaši tvorbu následuje neformální setkání a rozhodně budeme rádi, pokud s námi pobudete v prostorách ateliéru, nebráníme se ani drobnému občerstvení.

PRAKTICKÉ INFO PRO NAŠE KURZISTY: po skončení vernisáže si vaše výrobky, kresby a malby můžete zabalit a odnést domů. Přineste si, prosím, desky na kresby a malby či obalový materiál na keramiku.

Na viděnou s Vámi při naší vernisáži a sklence něčeho dobrého se těšíme my dva, lektoři ateliéru, Veronika Volejníková (keramika) a Lukáš Bezvoda (kresba a malba).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *