Intuitivní malba a její průvodkyně malířka Freyja opět zavítá do našich ateliérů


Kurzy, Uncategorized / Pondělí, 22 ledna, 2024

Ponoření se do sebe a nahlédnutí na to, jak se má můj vnitřní umělec? Jak se má to moje malé tvůrčí dítě, které se mnou kdysi strávilo dětství? Vím to? Vnímám ho? Znám ho vůbec?

Kdy naposledy jsem se mu věnovala, pečovala o něj a hýčkala ho?

Tohle malé dítě, toho malého umělce nebo umělkyni v nás, půjdeme v polovině února hledat spolu se skvělou průvodkyní malířkou Freyjou. Ta k nám do hradeckých ATELIÉRŮ.ART zavítá po více jak roční pauze a provede zájemce jejich kreativními zákoutími. Přihlaste se na náš sobotní workshop a pojďte se spolu s dalšími tvůrci ponořit do intuitivní malby.

V sobotu 17. února budu v našich ateliérech opět hostit po dlouhé pauze moji milou přítelkyni malířku Freyju. Vždycky mě její přítomnost poponese v mé malířské tvorbě o kus dál. Abyste tomu přesně rozuměli – o kus dál sama k sobě, sama v sobě a především ke své vlastní malé umělkyni. Malířka Freyja totiž umí vzít své kurzisty a kurzistky na krásný exkurz do nás samých a najít to místo v nás, kde jsme zapoměli, že kdysi pro nás byla tvorba snadná a lehká a přirozená.

Většinou to je před tou chvílí, kdy nás poprvé někdo zkritizoval a my se ještě neuměli bránit. Tam je často ta chvíle, kdy jsme tvorbu a touhu po malbě i jiném sebevyjádření prostě zavřeli za dveře na několik západů a ještě na ně pověsili ceduli „NEKLEPAT“ a „DO ODVOLÁNÍ ZAVŘENO“.

Tak to pojďte v kolektivu stejně naladěných hledajících tvůrců „odvolat“, zaklepat, odemknout a alespoň nahlédnout za dveře vlastní kreativity.

Zveme vás na celodenní workshop Intuitivní malby s malířkou Freyjou, který se uskuteční v sobotu 17. února od 10 do 17 hodin v našich prostorách hradeckých ATELIÉRŮ.ART. Najdete nás na nádvoří Pilnáčkovy továrny v Hradci Králové. Bližsí info obdržíte po odeslání přihlášky.

Zbývají poslední tři místa. Těšíme se na vás. Veronika a Freyja.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *