Zahájení sezóny v ateliéru / koncert na dvorku a setkání s přáteli a tvůrci ateliéru


Kurzy, lampy, Moje tvorba, Pro děti, Uncategorized / Pátek, 19 srpna, 2022

Milí přátelé ateliéru, milí tvůrci, milí moji!

V pátek 2. září v podvečer vás zvu k sobě do ateliéru na dvorek, kde bych s vámi moc ráda zahájila novou sezónu v ateliéru a taky oslavila to všechno, co se nám v minulých kurzech a letech podařilo společně vytvořit.

Je toho dost a bude krásný tomu společně vyjádřit díky a vděk za to, že můžeme tvořit, že se můžeme setkávat a že tvorba a keramika, a teď už i kresba a malba, se stávají součástí našich životů.

Zvu vás tímto nejen k přátelskému spolu-bytí, ale i na koncert skupiny Tranzan, kterou jste už mnozí mohli u mě na dvorku slyšet na jaře v květnu a taky na mnohých mých kurzech, kde tuhle skvěle vibrující muziku moc ráda pouštím.

Koncert uskupení Tranzan začne v 18 hodin, občerstvení jako vždy zajistí kavárna Artičok a na AFTERPARTY si můžete i zazpívat, pozvala jsem svého kamaráda a blízkou bytost Roberta, který nás potěší s kytarou a doufám, že si všichni i zazpíváme, ať zas ten náš společný prostor pěkně navibrujeme a hezky se nám tam tvoří i v další sezoně.

Vstup jako vždy dobrovolný, na organizaci a zaplacení výdajů muzikantů a ateliéru uvítám příspěvek do džbánu v hodnotě tří stovek.

Na setkání ve skvělé společnosti a u skvělé hudby v našem skvělém ateliéru se těší, Veru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *