Kurz kresby | ČTVRTEK | Kresba figury

3.500,00

Kurz pro začátečníky v KRESBĚ FIGURY. Kresbou a jejími základy vás provede lektorka Kateřina Táborská. Pomůcky jsou součástí kurzovného.


  • Termíny dlouhodobého kurzu / převážně LICHÝ ČTVRTEK od 17 do 20 hodin
  • V těchto termínech / 25. dubna, 9. května, 23. května, 6. června, 27. června 2024

Kurz je určen pro max. 6 lidí.

Kurz kresby se bude konat jednou za 14 dní v liché týdny v ateliéru keramiky (prostory Pilnáčkovy továrny, Pospíšilova 281, Slezské předměstí, Hradec Králové).

 

Není skladem

Kategorie: Štítky: , , ,

Popis

Kurz figurální kresby zní poněkud děsivě, ale stejně jako ostatní workshopy a kurzy v našich ateliérech, je i tento koncipován tak, abychom se strachu z tvorby zbavili.

Dlouhodobý kurz figurální kresby je vhodný pro začátečníky i pro ty, kteří se chtějí naučit kresbu lidské postavy, ale strach jim, jak se říká, svazuje ruce.

Pojďme společně objevit krásu lidského těla, které nám právě tuto formu umění umožňuje. Mimo schopnost kresby figury si také potrénujete svoje oko a naučíme se, jak se dívat na okolí a všímat si detailů, o nichž jste doposud neměli ani tušení. 

Cílem kurzu kresby bude postupně objevit techniku kresby a osvojit si její základy s výrazným zaměřením na kresbu figury a jednotlivé části lidského těla. 


  • Termíny dlouhodobého kurzu / převážně LICHÝ ČTVRTEK od 17 do 20 hodin
  • V těchto termínech / 25. dubna, 9. května, 23. května, 6. června, 27. června 2024

Lektor: Kateřina Táborská 

Pomůcky a papíry jsou součástí kurzovného.


Storno podmínky

V době od 60 dnů do 30 dnů před zahájením kurzu nebo workshopu je storno poplatek ve výši 30 % ceny kurzu nebo workshopu. Od 29. do 14 dnů před zahájením kurzu nebo workshopu je storno poplatek 50 % z ceny kurzu, 13 dnů až 8 dnů je storno poplatek 75 % z ceny kurzu. Méně než 7 dnů před zahájením kurzu nebo workshopu je storno poplatek 100 % z ceny kurzu.

Pokud se nemůžete zúčastnit kurzu / workshopu, můžete svou rezervaci postoupit jinému účastníkovi, kterého si zajistíte sámi. Vždy se snažíme o přátelskou domluvu.


Více o Kateřině Táborské

Kateřina Táborská, nová lektorka výtvarných technik našeho ateliéru, se dlouhodobě věnuje studiu kresby, malby, grafiky, videa až po tvorbu stop-motion animace. Ráda ukazuje, že umění a kreativita je člověku přirozená a je bez pravidel.

„U nás jsou zbořené všechny stereotypy o „krásném“ umění“. Hlavní je se něco naučit a při tom si to užít a vyčistit si hlavu. Z vlastní zkušenosti vím, že když zaměstnám ruce, zapojí se do práce i jiná část mozku. Mysl a tělo se uklidní a uvolní.

Mojí vizí je poskytnout vám bezpečný prostor pro probuzení vlastní skryté kreativní duše, kterou současná rychlá a hektická doba udusává do země.

Než jsem ale došla až sem, potýkala jsem se s vnitřními boji a také jsem ztratila lásku k umění a tvorbě samotné. Až postupně jsem začala chápat vztah mezi mnou a uměním. Hlouběji jsem se ponořila do zkoumání propojení emocí, našeho nitra a mysli a začala jsem tvořit intuitivně a podle svého aktuálního rozpoložení.“

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Kurz kresby | ČTVRTEK | Kresba figury”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *