Vánoční přání | KRESBA a MALBA jinak | workshop 9.12.

1.200,00

Poslat vlastní vánoční přání a potěšit tak svou tvorbou své blízké a milé a také potěšit sami sebe tím, že se v době adventní na chvíli zastavíme? U nás můžete. Pojďte na workshop KRESBY a MALBY pro začátečníky i pokročilé v kombinovaných technikách.


Na workshopu si vytvoříte několik vlastnoručních vánočních přání pomocí kresby, malby a jejich kombinací. Cílem našeho setkání je zastavit se a podívat do vlastního nitra na jeho barevné spektrum.


  • Termíny workshopu / sobota 9.12. od 10 do max. 13 hodin.

Kurz je určen pro max. 6 lidí. Pomůcky jsou součástí kurzovného.


 

Není skladem

Kategorie: , , Štítky: , , ,

Popis

Volá vás tvorba a nejvíce kresba a malba? Ale vůbec netušíte, jak začít? Baví vás objevovat svět JINÝM způsobem? ALE ZÁROVEŇ SE BOJÍTE VZÍT TUŽKU I BARVY DO RUKY?

Pojďte to zkusit trochu jinak a rozpustit své obavy a strachy v tvorbě. Přesně tak je zaměřená série nových výtvarných workshopů, kde se v klidu a pohodě můžete ponořit do výtvarných technik a zkoušet je pod vedením lektorky propojovat.


Workshopem vás provede lektorka výtvarných technik Kateřina Táborská.

Více o Kateřině Táborské

Kateřina Táborská, nová lektorka výtvarných technik našeho ateliéru, se dlouhodobě věnuje studiu kresby, malby, grafiky, videa až po tvorbu stop-motion animace. Ráda ukazuje, že umění a kreativita je člověku přirozená a je bez pravidel.

„U nás jsou zbořené všechny stereotypy o „krásném“ umění“. Hlavní je se něco naučit a při tom si to užít a vyčistit si hlavu. Z vlastní zkušenosti vím, že když zaměstnám ruce, zapojí se do práce i jiná část mozku. Mysl a tělo se uklidní a uvolní.

Mojí vizí je poskytnout vám bezpečný prostor pro probuzení vlastní skryté kreativní duše, kterou současná rychlá a hektická doba udusává do země.

Než jsem ale došla až sem, potýkala jsem se s vnitřními boji a také jsem ztratila lásku k umění a tvorbě samotné. Až postupně jsem začala chápat vztah mezi mnou a uměním. Hlouběji jsem se ponořila do zkoumání propojení emocí, našeho nitra a mysli a začala jsem tvořit intuitivně a podle svého aktuálního rozpoložení.“

 

 

 

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Vánoční přání | KRESBA a MALBA jinak | workshop 9.12.”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *