Lampy s KVĚTEM ŽIVOTA právě teď, protože si o to samy řekly


lampy, Moje tvorba / Neděle, 9 srpna, 2020

Speciální datum – speciální lampa. Bylo 8. 8. 2020 a to si zaslouží něco… růžového, co obvykle netvořím.

A tak… Vznikají výjimečně a o svůj vznik si samy vždy řeknou, a to jen v určitý čas. Nemůžu je dostat z hlavy a květ života dneska vidím všude. Takže to musí ven. Vyhlašuji u sebe tvůrčí akci na růžové lampy s květem života.

Tu svoji jedinečnou si objednejte tady:

Cena je 1475 Kč, ode dneška 8. srpna do 11. srpna mají však speciální cenu, jsou za 1221 Kč. Ta vaše bude jenom vaše – vznikne jen pro vás. Tvořím je jen, když to cítím, naposledy jsem je dělala před rokem a patří k těm největším, které mi pod rukama vznikají.

Jak vnímám květ života? Je to prastarý symbol, patří k magickým rituálům a posvátné geometrii. Hovoří o tom, že vše kolem nás vzniká z jednoho božského bodu.

Vznik každé z těchto růžových lamp s květem života trvá až 47 hodin. Je v tom moje práce, točení na kruhu, precizní vyřezávání, dodržení procesu pomalého sušení, dva výpaly v peci na keramiku a chladnutí pece.

Symbol květu života je tématem, které mě intenzivně provází několik let a nepřestává mě jeho návaznost a hloubka sdělení udivovat.

A proč jsou růžové? Protože každá z nás potřebujeme něhu a růžovou. Protože každá z nás si zaslouží chvíli pro sebe. Dopřejme si ji.

Do horkého srpna vás zdraví Královna růžových lamp, Veru z Dílny U DUBU.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *