KURZY od ledna 2023: KERAMIKA, KRESBA, MALBA. Budou i páteční akce: sdílecí kruhy s tvorbou a otevřený ateliér pro točení na hrnčířském kruhu


Kurzy, Uncategorized / Pátek, 16 prosince, 2022

Milí moji kurzisté, od ledna 2023 se opět budeme setkávat u keramiky, kresby a malby a pravidelných pátečních akcích – na sdílecích kruzích s tvorbou a při otevřeném ateliéru pro točení.

Se vstupem do roku 2023 stěhuji svůj ateliér do nových prostor. Najdeme se v prostoru PILNÁČKOVY TOVÁRNY na Slezském předměstí v Hradci Králové. Přesná adresa je Pospíšilova 281, Hradec Králové 500 03, prostory budou označeny a když nebudete vědět kam jít, tak jako vždy zavolejte.

KURZ KERAMIKY

Kurzy keramiky v Hradci Králové budou i v nových prostorech běžet ve stejném „režimu“ jako doposud. Novinkou však je, že snižuji počet účastníků na jednotlivých kurzech. Maximální počet bude nově 10 kurzistů. Dělám to především pro naše pohodlí, abychom se dobře vešli do prostor a pak také proto, že při zvýšeném počtu kurzistů je pak problém stihnout všechny výrobky vypálit.

  • V sudé pondělí se schází skupina POKROČILÝCH TOČÍŘŮ NA KRUHU.
  • V sudé úterý se schází skupina ZAČÁTEČNÍKŮ V TOČENÍ NA KRUHU.
  • V sudou středu a v sudý čtvrtek se schází dvě skupiny tvůrců keramiky – začátečníků i pokročilých (skupiny jsou promíchané) – kteří své keramické výrobky tvoří tzv. od stolu a z volné ruky. Tvoříme z plátů, šňůrek, modelujeme anebo se učíme techniku mačkané keramiky.

Kurzy keramiky vedu prozatím výhradně já, keramička a lektorka keramiky Veronika Volejníková.

KURZ KESBY A MALBY

Kurz kresby a malby i v novém roce 2023 a v nových prostorech ateliéru poběží v lichých týdnech od úterý do čtvrtka.

  • V liché úterky se bude scházet skupina ZAČÁTEČNÍKŮ V KRESBĚ.
  • V lichou středu POKROČILÍ V KRESBĚ.
  • V lichý čtvrtek ZAČÁTEČNÍCI I POKROČILÍ V MALBĚ.

Kurzy kresby a malby vás opět provede královéhradecký malíř a akademický sochař Lukáš Bezvoda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *