Novinky: Hrníčky s jasným vzkazem a KVĚT ŽIVOTA pod svíčku


lampy, Moje tvorba, Uncategorized / Středa, 22 června, 2022

Včera byl Slunovrat a mě tyhle svátky nenechávají v klidu. Vždy s nimi mám spojené velké věci, přechody, změny.

A tohle se teď děje i v mém pracovním světě. Tedy, cítím to tak.

Myslela jsem, že „vykrásněnou“ cenu neboli slevu na svoje lampy vám dám jako dárek už na začátku června na moje narozeniny. Ale vůbec mi to nešlo, nějak to prostě nešlo přes moji tehdejší energii. A taky – vy si lampy i tak objednáváte a stále se to děje, i když vás k tomu nijak „marketingově“ nepoňoukám.

Za to moc díky a velká vděčnost této energii hojnosti, která ke mě stále proudí.

Teď ale cítím, jak se mi věci v mém obchodě přenastavují a že to potřebuju začít dělat jinak. A taky, že je čas na eshop vystavit nové produkty.

Novinky na eshopu

Na eshopu tady Dílně U DUBU tedy najdete od včerejšího večera tři nové druhy hrníčků.

Hrnečky na presso

HRNÍČKY NA PRESSO s nápisem Odpověď je láska nebo se symbolem srdíčka nebo nápisem Make LOVE najdete zde. Ať si i vy můžete každý den připomnout, co je odpověď. Že je to láska a že je to „make love“.

Květ života pod svíčku

PODTÁCKY POD SVÍČKU S KVĚTEM ŽIVOTA.

Tenhle výrobek jsem velmi dlouho netočila, ani nedekorovala. A včera ráno jsem se vzbudila a přišla mi naprosto jasná zpráva, že ho zase potřebuju vyrobit. Takže, když už je budu dělat pro sebe, tak vám taky.

Znáte tajnosnubnou symboliku KVĚTU ŽIVOTA? Je to prastarý symbol, patří k magickým rituálům a posvátné geometrii. Hovoří o tom, že vše kolem nás vzniká z jednoho božského bodu.

Symbol květu života je tématem, které mě intenzivně provází několik let a nepřestává mě jeho návaznost a hloubka sdělení udivovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *