HLASTE SE na jarní KURZY KERAMIKY, KRESBY a MALBY


Kurzy, Uncategorized / Neděle, 26 února, 2023

Jarní kurzy keramiky, kresby a malby ZAHAJUJEME HNED PO VELIKONOCÍCH, tedy od poloviny dubna 2023. Pokud máte zájem tvořit s milou partou podobně naladěných lidí a pod mým nebo Lukášových vedení, prosím, neváhejte s přihlášením na jednotlivé kurzy.

Právě teď jsme v polovině kurzů zimních, které považujeme za takové „záběhové“ pro náš nový ateliér a už nyní vidíme a vylepšujeme nejen chod ateliéru, ale také vaše pohodlí. K tomu jsme tedy i přizpůsobily JARNÍ KURZY – např. tím, že jsme opět snížili počet kurzistů na jednolivých lekcích. Prostě, ať je nám všem, jak kurzistům, tak i lektorům, v ateliéru dobře a pohodlně.

Kurzy keramiky: opět máme dvě skupiny pro točení a dvě pro tvorbu keramiky od stolu. ZAČÍNÁME I PÁTEČNÍ OTEVŘENÉ ATELIÉRY, a to už 3.3.

Všechny kurzy KERAMIKY najdete na odkazu níže:

Všechny termíny PÁTEČNÍHO OTEVŘENÉHO ATELIÉRU PRO TOČENÍ, a nově i pro GLAZOVÁNÍ, najdete níže:

I letos se konají lekce individuálního točení na hrnčířském kruhu. Termíny lekcí vždy domlouváme dle vašich možností a po úhradě objednávky lekce, viz tlačítko níže:

Kurzy kresby a malby

I kurzy kresby a malby doznaly v jarním běhu změn.

Nově jsme sloučili začátečníky a pokročilé kreslíře do jedné skupiny – v liché úterý. V jarním běhu se už těšíme i na to, že stojany a kreslící desky vytáhneme na vzduch a v areálu Pilnáčkovy továrny natrénujeme perspektivu. Na kresbu pro začátečníky i pokročilé se hlaste níže:

O kurz malby byl v minulých dvou bězích velký zájem, tak nyní na jaře otevíráme dvě skupiny – ve středu a ve čtvrtek v liché týdny. Opět se seznámíte s akrylem a dalšími technikami malby a základem všeho bude barevná harmonie a cvičení na její osvojení.

Na středeční a čtvrteční lekci malby se hlaste níže:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *