Díky za pomoc s přípravami stěhování ateliéru. Děkuji. Kdo lituje, že nemohl dorazit, nebojte ;) Práce bude ještě dost a dost a já s vděkem pomoc přijímám.


Uncategorized / Pondělí, 19 prosince, 2022

Díky všem, kteří si v tomhle poklidném adventním čase (ano, je to ironie) udělali prostor a přišli pomoc s přípravami na stěhování ateliéru.

Dneska, čtvrtou adventní neděli, cítím velkou vděčnost za to, jaká komunita lidí vznikla kolem mého ateliéru. Díky všem, kteří se mnou tou tvůrčí a hliněnou cestou kráčíte už tolik let. A díky všem, kteří se na tu cestu postupně přidáváte, s hlínou, s barvama… To je fuk.

Prostě jsme v tom všichni spolu. KAŽDÁ CHVILKA a KAŽDÁ POMOCNÁ RUKA byla tento víkend velmi UŽITEČNÁ, moc.

Díky všem, kteří napsali zprávu a podpořili.

Díky všem, kteří pomohli jakkoliv jinak. Díky všem, kteří se už teď hlásíte na kurzy keramiky a kresby a malby.

Všechno tohle do mě vlévá optimismus a mačká ze mě tu pitomou skepsi, kterou jsem si procházela posledního půl roku a říkala si, že to fakt zabalím. Že si toho možná ani nikdo nevšimne. Že je to všechno strašně drahý. Náročný. Komplikovaný. A kdybych měla „normální“ práci, tak třeba bude můj svět trochu snadnější… No… Anebo taky ne.

Je mi skoro 40 let a už od 18 let jsem na volné noze, teda dvou volných nohách a těmi kráčím vstříc tomu, že svoboda a svobodnější přístup může být i v práci a v tvorbě. Že život, práce, tvorba nemusí být dřina. Tak to teď – polovině života – přece nevzdám.

Sakra. Takže… Kurzy začínáme od ledna 2023.

PŘIHLÁŠENÍ A INFO KE KURZUM MÁTE SEPSANÉ TADY: https://dilnaudubu.cz/kurzy-od-ledna-2023-keramika-kresba-malba-budou-i-patecni-akce-sdileci-kruhy-s-tvorbou-a-otevreny-atelier-pro-toceni-na-hrncirskem-kruhu/

Těším se na vás. V novém. Především v mém novém nastavení (mysli).

KRÁSNÝ ADVENT NÁM Všem. A já jdu upadnout do vany a pak do postele s vděčností v srdci za to, že i když občas brblám, jak je to na… Tak vy mi vždycky zvednete náladu a dáte vědět, že sama na to teda fakt nejsem. A že ani nevadí, že po boku nemám toho velkyho chlapa, (který mě přece spasí a pomůže se vším,) ale jen to moje mládě lví, protože vy, moje kurzistky a kámošky, ty své chlapy klidně na chvíli zapůjčite i s jejich nářadím (to není dvojsmysl) a odhodláním odnosit těžká břemena a rozmontovat vše, co jde. Díky.

PS: to na hlavě jsou sobí růžky, jinou symboliku v tom samozřejmě nehledejte. Jsou přece Vánoce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *